Filteri Filteri

Switchevi

1.024 din
Na lageru
+

1.082 din
Switch 5-portni Ethernet, 5 x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljašnje
Na lageru
+

1.246 din
Na lageru
+

1.290 din
GO-SW-8E/E, 8xt 10/100Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

1.340 din
Na lageru
+

1.399 din
Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x Port 8*10/100M auto-negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) Transmission Media 10Base-T:...
Na lageru
+

1.434 din
8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje eksterno.
Na lageru
+

1.499 din
Broj portova 8x10 100M RJ45 portova Auto MDI MDIX Brzina prenosa 10Mbps 14880pps 100Mbps 148800pps Konektori RJ45
Na lageru
+

1.578 din
Na lageru
+

1.645 din
DKVM-CU je KVM USB 1,8m za priključivanje PC-a ili servera na KVM switch.
Na lageru
+

2.270 din
Na lageru
+

2.289 din
Na lageru
+


2.362 din
5x 10/100/1000Mbps CopperGigabitEthernetSwitch, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajanje eksterno.
Na lageru
+

2.404 din
GO-SW-5G, 5x 10/100/1000 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

2.496 din
Na lageru
+


2.929 din
Na lageru
+

2.968 din
Na lageru
+

2.987 din
Karakteristike: Broj kontrolisanih računara: 4, Broj povezivih monitora: 1, Maksimalna rezolucija: 1.920 x 1.440, Priključci: VGA D-sub: 4, USB 2.0 tip A: 4, USB 2.0 tip B: 4, Boja: Crna, Pakovanje: 4 seta kablova
Na lageru
+

2.998 din
Na lageru
+

3.036 din
DES-108/E, 8x10/100 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

3.036 din
8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajanje eksterno.
Na lageru
+

3.132 din
AT-FS705L-50, FS 705L, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

3.161 din
Na lageru
+

3.163 din
GO-SW-8G, 8x10/100/1000 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

3.289 din
DGS-105/E, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

3.325 din
Na lageru
+

3.922 din
SE2500-EU, 5 x 10/100/1000 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+


4.175 din
D-Link switch web upravljivi,DGS-1100-05/E, 5 Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based man
Na lageru
+

4.555 din
DKVM-2221, desktop, Priključci USB, Rezolucija 2048x1536, Upravljanje OSD "Hot Key",taster, Napajanje spoljašnji adapter, Oprema 2x KVM kabela uključena
Na lageru
+

4.601 din
Na lageru
+

4.681 din
545006, žični, Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-SX (LC) MM 500m
Na lageru
+

5.061 din 4.808 din
506724, žični, Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km
Na lageru
+

5.195 din 4.935 din
Na lageru
+

5.314 din 5.048 din
SE2800-EU, 8 x 10/100/1000 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

5.314 din 5.048 din
16xt 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje.
Na lageru
+

5.377 din 5.108 din
DGS-1100-08, 8x10/100/1000 Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+


6.241 din 5.929 din
JD871A, 8 x 10/100/1000 Mbps, 8 x 10/100/1000 Mbps, neupravljivi, fanless, QoS, Jumbo packet podrška, Desktop verzija., desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

6.747 din 6.410 din
24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje.
Na lageru
+

6.834 din 6.492 din
ATGS910/8E, 8x10/100/1000, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

6.857 din 6.514 din
Na lageru
+

6.857 din 6.514 din
Na lageru
+

7.085 din 6.731 din
DES-1005P/E, 5x10/100 Mbps, 1x PoE port 15,4W, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

7.404 din 7.034 din
ATFS724L, 24 x 10/100Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

8.223 din 7.812 din
desktop, Priključci 4x KVM (USB), Rezolucija 2048x1536, Upravljanje tipka,OSD "Hot Key", Napajanje BUS, Oprema 2x KVM kabela uključena
Na lageru
+

8.312 din 7.896 din
Na lageru
+

8.350 din 7.933 din
Intellinet SFP+ Mini-GBIC 10GBase-SR (LC) MM 300m
Na lageru
+

8.400 din 7.980 din
AT-SPSXx, Mini Gbic SFP MM 1Gbps LC konektor
Na lageru
+

8.434 din 8.012 din
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH329A
Na lageru
+

9.092 din 8.637 din
Intellinet KVM 4 portni switch
Na lageru
+

9.742 din 9.255 din
DES-1008PA, 8x10/100 Mbps, 4 portovi PoE, PoE budget: 52W, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+

10.543 din 10.016 din
16 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje.
Na lageru
+


11.133 din 10.576 din
J4858CR, 1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only, 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Na lageru
+

11.727 din 11.141 din
Na lageru
+

11.892 din 11.297 din
DGS-1008P, 8-port 10/100/1000Mbps (4 x PoE 15,4 Watt), total 52 Watt, desktop, fiksna konfiguracija, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
Na lageru
+


12.483 din 11.859 din
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
Na lageru
+

12.631 din 11.999 din
Na lageru
+

13.326 din 12.660 din
JH328A, 5x10/100/1000 -32 W POE, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljašnje
Na lageru
+

13.526 din 12.850 din
ATSPLX10, Mini Gbic SFP SM 1Gbps LC konektor
Na lageru
+

13.526 din 12.850 din
ATFS708/POE, 8 x 10/100Mbps PoE + 1 x SFP 1Gbps, fanless, PoE Power 65W, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

15.013 din 14.262 din
NET HP X120 1G SFP LC LX Rfbd. Transceiver JD119BR
Na lageru
+

15.662 din 14.879 din
ATGS910/16, 16 x 10/100/1000Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

16.417 din 15.596 din
Na lageru
+

16.826 din 15.985 din
DGS-1100-08P, 1100-08P, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 3, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

17.206 din 16.346 din
D-Link switch web upravljivi DGS-1100-18
Na lageru
+

17.990 din 17.091 din
24 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje.
Na lageru
+

19.399 din 18.429 din
NET HP 3600-24 v2 EI Switch, JG299A
Na lageru
+

19.863 din 18.870 din
DGS-1100-24, 24 x 10/100/1000Mbps, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

19.933 din 18.936 din
MC1008, 1000T/SFP/LC, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

20.074 din 19.070 din
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH329A
Na lageru
+

20.875 din 19.831 din
DES-1210-28, 24x 10/100Mbps , 2x Combo SFP , 2x 1000BaseT, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

21.072 din 20.018 din
? Max power limit of 30 watts per port
Na lageru
+

21.086 din 20.032 din
PROCURVE 1410-24G-R, unmanaged, 24 x 10/100/1000 silent operation - fanless, 1U rackmount
Na lageru
+

21.508 din 20.433 din
DGS-1100-26, 24-Port 10/100/1000Mbps Switch + 2 SFP ports, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

21.887 din 20.793 din
DGS-1210-20, 16 x 10/100/1000 Mbps, 4 combo 10/100/1000BASE-T/SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

22.069 din 20.966 din
ATGS910/24, 24 x 10/100/1000Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

22.496 din 21.371 din
ATGS950/16, 16 x 10/100/1000Mbps + 2 x SFP combo, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

26.821 din 25.480 din
1820-24G, 24 x 10/100/1000 + 2 dual-personality ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

27.833 din 26.441 din
DGS-1210-28, 24 x 10/100/1000Mbps + 4 x 1000BaseT SFP ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

30.195 din 28.685 din
JG922A, 8 RJ-45 10/100/1000+2 SFP 1000 Mbps ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+

32.894 din 31.249 din
JL381A, 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 2 SFP 100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje
Na lageru
+


33.569 din 31.891 din
J9982A4 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports4 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports1U - Height (Desktop Model)
Na lageru
+